Przywróć blask lakieru za pomocą da microfiber correction system!
13

marca

Przywróć blask lakieru za pomocą da microfiber correction system!

Niezależnie od tego czy jesteście profesjonalistami czy entuzjastami samochodów możecie sami polerować lakier samochodu z dobrym system Meguiar’s DA Microfiber System i do tego odpowiednią maszyną polerską. Nie ma się co obawiać, że produkty są z serii profesjonalnej, ponieważ każdy entuzjasta aut sobie z nimi poradzi.

Całość składa się z dwóch produktów w formie past i do tego również dwa polerskie pady stworzone właśnie pod kątem tego konkretnego rozwiązania. Takie rozwiązanie sprawi, że będzie można osiągnąć doskonały efekt bez obaw o to, że doprowadzi się do uszkodzeń na samochodzie. Warto przede wszystkim przestać obawiać się polerowanie, będzie można z nim osiągnąć wyjątkowy efekt.

DA Microfiber Correction System zawiera 2 produkty i 2 gąbki polerskie z mikrofibry:

1) DA Microfiber Correction Compound D300 – to środek do czyszczenia lakieru, który opiera się o innowacyjną technologię, która przede wszystkim ma gwarantować, że uda się skutecznie pokonać problem z większymi rysami i średnimi defektami na lakierze. Zagęszczona, mało pyląca formuła produktu sprawi, że będzie skuteczny a w użyciu wygodny. Produkt stworzony do pracy z gąbką polerską DA Microfiber Cutting Disc DMC5

2) DA Microfiber Finishing Wax D301 – to wosk samochodowy, który składa się z łagodnych środków czyszczących, polimerów oraz silikonów a także wosku carnauba. Dzięki niemu będzie można wygładzić powierzchnię lakieru po wcześniejszym stosowaniu mocniejszego środka. Ten produkt jest do zastosowania z gąbką mikrofibry (wykończeniową) DA Microfiber Finishing Disc DMF5

Polerowanie lakieru samochodowego

3) DA Microfiber Cutting Disc – to ścierna gąbka polerska z mikrofibry, która ma nowoczesną technologię i będzie usuwać umiarkowane uszkodzenia bez obaw o to, że pojawią się zarysowania koliste. Przygotowana tak, by gwarantować najlepszą skuteczność ścierania i kontrolę ruchu w czasie pracy.

4) DA Microfiber Finishing Disc – Wykończeniowa gąbka polerska, która charakteryzuje się stosunkową delikatnością, dzięki temu będzie można nadać lakierowi idealnie głęboki połysk. Stworzona właśnie po to, by skutecznie wykończyć pracę nad lakierem. System stosowany tak, że unikać będzie można hologramów i zarysowań kolistych, które często pojawiają się jednak w przypadku maszyn polerskich. Gabka tak jak pierwsza nadaje się do prania w pralce.

Jak działa DA Microfiber System?

Przed wykonaniem polerowania trzeba umyć i osuszyć auto, system został jednak tak przygotowany, że jego skuteczność jest na najwyższym poziomie i dobrą maszyną polerską uda się osiągnąć wyjątkowy efekt. Auto uzyska perfekcyjnie wyglądający lakier.

Karol Fijał

Redakcja ogloszenia-motoryzacyjne.com.pl