Lakier Twojego samochodu ponownie może wyglądać jak nowy z zestawem Meguiar’s Paint Restoration Kit!
12

marca

Lakier Twojego samochodu ponownie może wyglądać jak nowy z zestawem Meguiar’s Paint Restoration Kit!

Meguiar’s Paint Restoration Kit

Zestaw Meguiar’s Paint Restoration Kit to taka opcja, która sprawi, że lakier będzie miał nowe życie nawet jeśli był zmatowiony i zaniedbany. Specjalnie selekcjonowane produkty, a więc to wszystko czego potrzebujemy do renowacji auta począwszy od mycia, glinkowania aż po czyszczenie lakieru oraz jego woskowanie. Zestaw ma wszystkie produkty, które są potrzebne, by ożywić swój lakier.

Meguiar’s Gold Class Car Wash

Od szamponu do mycia auta, po wosk do zabezpieczenia lakieru, czyli proces renowacji lakieru na czterech etapach. Umyć należy auto szamponemv Meguiar’s Gold Class Car Wash, który jest wzbogacony między innymi przez olejki, które mają odpowiadać za odżywienie lakieru i mieniący się na nim połysk.

Meguiar’s Quik Detailer

Następnie używamy Meguiar’s Quik Detailer i do tego również glinkowanie, tak by usunąć przyspojone zanieczyszczenia z powierzchni lakieru. Produkt służy jako lubrykant do glinki i dzięki temu będzie się ona ślizgać po powierzchni lakieru.

Meguiar’s Ultimate Compound

Następnie będzie można czyścić powierzchnię lakieru poprzez Meguiar’s Ultimate Compound. To taki produkt, który będzie oparty na bezpiecznej technologii ściernej SMAT, która będzie gwarantować usuwanie uporczywych oksydacji, odbarwień, plam po ptasich odchodach, rysy, zarysowania kolisty oraz inne uszkodzenia powierzchni, uda się stworzyć gładkie wykończenie. Dlatego pod tym kątem rzeczywiście ten środek dobrze się sprawdzić i będzie można potraktować go pozytywnie.

Meguiars Carnauba Plus Liquid Wax

W momencie, gdy powierzchnia będzie już gładka i nie ma na niej zarysowań można zastosować również zabezpieczenie przed złym wpływem środowiska. Wosk Meguiars Carnauba Plus Liquid Wax gwarantuje nam ochronę długotrwałą dla lakieru. To połączenie naturalnego wosku z dodatkiem polimerów co razem daje nam rzeczywiście niesamowite efekty.

Zestaw Mequiars Paint Restoration Kit to idealna opcja dla tych osób, które chcą mieć kompletny zestaw produktów do tego, by prowadzić renowację i następnie również zabezpieczenie lakieru w jednym opakowaniu. Wysoka jakość i dobrze dobrane składniki są nam oferowane w atrakcyjnych cenach.

Karol Fijał

Redakcja ogloszenia-motoryzacyjne.com.pl