11

marca

Pasta polerska Menzerna

Menzerna Fast Gloss 400

Menzerna Fast Gloss 400 to najbardziej agresywna z nowych past przygotowywanych przez firmę Menzerna. Zapewnia ona doskonałą korekcję lakieru, osiąga się to w czasie znacznie krótszym niż w przypadku innych zastosowanych past. Doskonale radzi sobie nawet z dużymi defektami lakieru. Usuwa się zmatowienie powstałe po papierze o gradacji 1500. Pozostawia lepsze wykończenie niż FG 500.

Menzerna FG 400

Menzerna FG 400 będzie przeznaczona do wszystkich typów lakierów zarówno nowych jak i starszych aut. Pasta nie zawiera sylikonu. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów po zastosowaniu pasty można nadać wygląd, który będzie prezentował się dużo lepiej. Osiągnąć będzie można między innymi bardzo dobry połysk.

Menzerna FG 500

Menzerna FG 500 to produkt, który będzie bardzo agresywny, najbardziej z nowych past tej firmy. Zapewnia to doskonały poziom korekcji lakieru osiągany w krótszym czasie w stosunku do innych past polerskich. Doskonale radzi sobie z głębokimi defektami lakieru. Usuwać będzie można między innymi zmatowienia, które powstają po papierze wodnym o gradacji 1500. To rozwiązanie do wszystkich typów lakierów zarówno nowych jak i starszych. Pasta bez silikonu.

Produkty Menzerna

Menzerna Power Finish 2500

Menzerna Power Finish 2500 to pasta polerska, która ma umiarkowaną moc, przeznaczona do usuwania lekkich i średnich niedoskonałości lakieru. Produkt taki stanowi rewelacyjne połączenie właściwości ściernych i wykańczających. Zostaje po tym odnawialna powłoka o wysokim połysku. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, wykonuje pracę dwóch środków polerskich.

Menzerna 2500 będzie usuwać zmatowienie powstałe po papierze wodnym o gradacji 2500. Nie zawiera silikonu. Dla uzyskania najlepszych efektów po zastosowaniu Menzerny można zastosować pastę wykańczającą 3000 oraz 4000.

Menzerna Super Finish 4000

Menzerna Super Finish 4000 to następna generacja po produkcje 106FF.Pasta, której receptura w całości oparta zostaje o nanotechnologii. Zawiera najlepszą jakość mikrocząsteczki ścierne. Dzięki stosowaniu wyjątkowej mieszanki płynnych środków polerujących, produkt ten pozwala na usuwanie defektów lakieru w postaci niewielkich zarysowań oraz hologramów.

Pozostawia to doskonały połysk. Ze względu na to, że pasta SF 4000 jest łatwa do spolerowania jest ceniona i przez specjalistów i przez amatorów usług detailingowych. Pasta nie ma silikonu i nadaje się do stosowania miękkich piankowych padów polerskich. Usuwać będzie można szlif o gradacji 3000, dlatego uda sie wykończyć lakier idealnie.

Michał Kubicki

Redakcja ogloszenia-motoryzacyjne.com.pl